Nasz zespół

 • Zespół REFUNDA składa się z doświadczonych profesjonalistów, którzy posiadają zarówno wiedzę, jak i wieloletnią praktykę w obsłudze różnorodnych zleceń na rzecz sektora publicznego i prywatnego, w tym w doradztwie o charakterze konsultingowym.

  Główny trzon zespołu REFUNDA tworzą przede wszystkim specjaliści – inżynierowie, ekonomiści, analitycy finansowi, audytorzy oraz radcowie prawni. Wszyscy z nich posiadają wyższe wykształcenie kierunkowe, a wybrani – stosowne, wymagane prawem uprawnienia państwowe.

  Do każdego zlecenia czy też większego projektu jest przydzielany konkretny zespół osób – specjalistów w danej dziedzinie zapewniający rzetelną, staranną i terminową pracę na rzecz danego Klienta.

  Nad sprawną realizacją poszczególnych zleceń czuwają bezpośrednio członkowie zarządu Spółki lub też przydzieleni menedżerowie funkcyjni, a nad bieżącym przebiegiem prac – wyznaczeni koordynatorzy. Wszystkie te osoby posiadają doświadczenie w zarządzaniu zleceniami, w tym także dużymi projektami.

  Zespół REFUNDA w obsłudze poszczególnych zleceń jest dodatkowo wspierany pod kątem prawnym i podatkowym przez MDS Kancelarię, która należy do grupy REFUNDA.

  To wszystko pozwala Spółce REFUNDA oferować swoim Klientom kompleksowe, przemyślane i sprawdzone rozwiązania oraz zapewniać wysoką jakość wykonywanych prac oraz dochowywanie ustalonych terminów. Potwierdzają to liczne referencje od Klientów z całej Polski.

[contact-form-7 id="4" title="Formularz kontaktowy"]