Zespół REFUNDA składa się z doświadczonych profesjonalistów posiadających wiedzę i wieloletnią praktykę.

Główny trzon zespołu REFUNDA tworzą specjaliści – inżynierowie, ekonomiści, analitycy finansowi, audytorzy oraz radcowie prawni. Wszyscy posiadają wyższe wykształcenie kierunkowe, a wybrani – stosowne, wymagane prawem uprawnienia państwowe.

Porozmawiajmy o projektach i celach w Twoim mieście.

Jesteśmy tutaj, aby pomóc, jeśli jesteś zainteresowany partnerstwem, poinformuj nas o swoim projekcie. Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

ul. Sikorskiego 3H/36, Wrocław

tel: 71 371 79 90 (9.00-17.00)
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skontaktuj się z nami

Newsletter

O Nas

Do każdego zlecenia i większego projektu przydzielany jest konkretny zespół specjalistów w danej dziedzinie zapewniający rzetelną, staranną i terminową pracę na rzecz Klienta. Nad sprawną realizacją poszczególnych zleceń czuwają bezpośrednio członkowie zarządu spółki lub przydzieleni menedżerowie funkcyjni, a nad bieżącym przebiegiem prac – wyznaczeni koordynatorzy. Wszyscy posiadają doświadczenie w zarządzaniu zleceniami, w tym także dużymi projektami.

Zespół REFUNDA, w obsłudze poszczególnych zleceń, wspierany jest pod kątem prawnym i podatkowym przez MDS Kancelaria, która należy do grupy REFUNDA.

To wszystko pozwala nam oferować swoim Klientom kompleksowe, przemyślane i sprawdzone rozwiązania oraz zapewniać wysoką jakość wykonywanych prac z dochowaniem ustalonych terminów. Potwierdzają to liczne referencje od Klientów z całej Polski.