REFUNDA Sp. z o.o. to firma z Wrocławia, która od lat z powodzeniem świadczy profesjonalne usługi doradcze zarówno dla sektora publicznego, jak i prywatnego na terenie całej Polski.

REFUNDA to doświadczony zespół specjalistów – inżynierów, ekonomistów, audytorów i radców prawnych, których wiedza i praktyka pozwala proponować przemyślane i sprawdzone rozwiązania.

Porozmawiajmy o projektach i celach w Twoim mieście.

Jesteśmy tutaj, aby pomóc, jeśli jesteś zainteresowany partnerstwem, poinformuj nas o swoim projekcie. Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

ul. Sikorskiego 3H/36, Wrocław

tel: 71 371 79 90 (9.00-17.00)
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skontaktuj się z nami

Newsletter

O Nas

REFUNDA działa na terenie całego kraju i posiada liczne referencje z wykonanych prac, w tym m.in. z Warszawy, Wrocławia, Gdańska, Poznania, Łodzi, Szczecina, Katowic, Grudziądza, Bydgoszczy, Radomia, Bielska-Białej, Płocka, Opola, Mielca, Raciborza, Inowrocławia, Kalisza, Ostrowa Wielkopolskiego, Włocławka, Gniezna, Zamościa, Jaworzna, Jeleniej Góry, Bolesławca, Jastrzębia-Zdroju, Suwałk i wielu innych miastach.

  • REFUNDA Sp. z o.o. to firma z Wrocławia, która od lat z powodzeniem świadczy profesjonalne usługi doradcze zarówno dla sektora publicznego, jak i prywatnego na terenie całej Polski.
  • REFUNDA to doświadczony zespół specjalistów – inżynierów, ekonomistów, audytorów i radców prawnych, których wiedza i praktyka pozwala proponować przemyślane i sprawdzone rozwiązania.
  • REFUNDA to blisko 300 zrealizowanych projektów doradczych dla Klientów z całej Polski, w tym między innymi dla jednostek samorządu terytorialnego oraz spółek komunalnych.
  • REFUNDA w obsłudze zleceń jest wspierana prawnie i podatkowo przez MDS Kancelarię, która należy do grupy REFUNDA.
  • REFUNDA jest aktywnym członkiem Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej oraz Krajowej Izby Gospodarki Odpadami.
  • REFUNDA posiada ekspertów, których artykuły merytoryczne są publikowane między innymi w Biuletynie Komunikacji Miejskiej IGKM, w tygodniku samorządu terytorialnego Wspólnota, a także w Przeglądzie Komunalnym.

Doświadczenie

Zespół ekspertów REFUNDA posiada bogate doświadczenie w dziedzinie transportu zbiorowego, gospodarki komunalnej, pomocy publicznej, funduszy europejskich, Partnerstwa Publiczno-Prywatnego i wielu innych. Zrealizowaliśmy ponad 200 projektów doradczych z terenu całej Polski między innymi dla Jednostek Samorządu Terytorialnego i spółek komunalnych.

Wiedza

Wykształcenie i wiedza to najważniejsza wartość zespołu REFUNDA. Trafne i przemyślane rozwiązania proponowane przez zespół REFUNDA są wynikiem wiedzy akademickiej, ale i przede wszystkim – wiedzy rynkowej – zdobytej na przestrzeni wielu lat działania w branży. Wiedza stanowi przewagę konkurencyjną oraz jest głównym czynnikiem sukcesu i rozwoju zespołu REFUNDA.

Kompleksowość

W skład zespołu REFUNDA wchodzą radcy prawni, inżynierowie, ekonomiści i audytorzy, których wiedza i doświadczenie pozwalają proponować przemyślane i sprawdzone rozwiązania. Szerokie spektrum doświadczonych ekspertów oraz kompilacja wiedzy z różnych dziedzin umożliwia całościowe spojrzenie na problem a w efekcie jego kompleksowe rozwiązanie.