REFUNDA jest aktywnym członkiem Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej oraz Krajowej Izby Gospodarki Odpadami.

Współpracujemy z czasopismami i wydawnictwami, w których zamieszczane są artykuły merytoryczne specjalistów REFUNDA w wybranych dziedzinach.

Porozmawiajmy o projektach i celach w Twoim mieście.

Jesteśmy tutaj, aby pomóc, jeśli jesteś zainteresowany partnerstwem, poinformuj nas o swoim projekcie. Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

ul. Sikorskiego 3H/36, Wrocław

tel: 71 371 79 90 (9.00-17.00)
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skontaktuj się z nami

Newsletter

Współpraca

REFUNDA jest członkiem Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej. Aktywnie współpracujemy na gruncie organizowanych komisji merytorycznych, zjazdów i wydawanego pisma branżowego Biuletyn Komunikacji Miejskiej. Więcej o Izbie na www.igkm.pl.


REFUNDA jest aktywnym członkiem Krajowej Izby Gospodarki Odpadami. Więcej o izbie na www.kigo.pl.

Współpracujemy z ogólnopolskim Pismem Samorządu Terytorialnego „Wspólnota”, w którym zamieszczane są artykuły merytoryczne specjalistów REFUNDA w wybranych dziedzinach. Więcej o czasopiśmie na www.wspolnota.org.pl.

REFUNDA współpracuje z miesięcznikiem „Przegląd komunalny” (wydawnictwo Abrys), specjalistycznym czasopismem traktującym o gospodarce komunalnej.