REFUNDA to spółka z Wrocławia, która od ponad 10 lat z powodzeniem świadczy profesjonalne usługi doradcze zarówno dla sektora publicznego, jak i prywatnego na terenie całej Polski.

REFUNDA to doświadczony zespół specjalistów – inżynierów, ekonomistów, audytorów i radców prawnych, których wiedza i praktyka pozwala proponować przemyślane i sprawdzone rozwiązania.

Porozmawiajmy o celach i problemach na Twoim obszarze działania


tel: 71 371 79 90  w godz. 8.00-16.00
kom. 793 992 996 w godz. 8.00-16.00
email: kontakt(at)refunda.pl

Skontaktuj się z nami

O Nas

REFUNDA działa na terenie całego kraju i posiada liczne referencje z wykonanych prac, w tym m.in. z Warszawy, Wrocławia, Gdańska, Poznania, Łodzi, Szczecina, Katowic, Grudziądza, Bydgoszczy, Radomia, Bielska-Białej, Płocka, Opola, Mielca, Raciborza, Inowrocławia, Kalisza, Ostrowa Wielkopolskiego, Włocławka, Gniezna, Zamościa, Jaworzna, Jeleniej Góry, Bolesławca, Jastrzębia-Zdroju, Suwałk i wielu innych miastach.

  • REFUNDA to firma z Wrocławia, która od ponad 10 lat z powodzeniem świadczy profesjonalne usługi doradcze zarówno dla sektora publicznego, jak i prywatnego na terenie całej Polski.
  • REFUNDA to doświadczony zespół specjalistów – inżynierów, ekonomistów, audytorów i radców prawnych, których wiedza i praktyka pozwala proponować przemyślane i sprawdzone rozwiązania.
  • REFUNDA to ponad 300 zrealizowanych projektów doradczych dla Klientów z całej Polski, w tym przede wszystkim dla jednostek samorządu terytorialnego oraz spółek komunalnych.
  • REFUNDA w obsłudze zleceń jest wspierana prawnie i podatkowo przez MDS Kancelarię, która należy do grupy REFUNDA.
  • REFUNDA jest aktywnym członkiem Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej oraz Krajowej Izby Gospodarki Odpadami.
  • REFUNDA posiada ekspertów, których artykuły merytoryczne są publikowane między innymi w Biuletynie Komunikacji Miejskiej IGKM, w tygodniku samorządu terytorialnego Wspólnota, a także w Dzienniku Gazeta Prawna.

Doświadczenie

Zespół ekspertów REFUNDA posiada bogate doświadczenie w dziedzinie transportu zbiorowego, gospodarki komunalnej, pomocy publicznej, funduszy europejskich, partnerstwa publiczno-prywatnego i wielu innych. Zrealizowaliśmy ponad 300 projektów doradczych z terenu całej Polski, między innymi dla jednostek samorządu terytorialnego, spółek komunalnych i instytucji publicznych.

Wiedza

Wykształcenie i wiedza to najważniejsza wartość zespołu REFUNDA. Trafne i przemyślane rozwiązania proponowane przez zespół REFUNDA są wynikiem wiedzy nie tylko akademickiej, ale i przede wszystkim praktycznej, zdobytej na przestrzeni wielu lat działania w branży. Wiedza stanowi przewagę konkurencyjną oraz jest głównym czynnikiem sukcesu i rozwoju zespołu REFUNDA.

Kompleksowość

W skład zespołu REFUNDA wchodzą radcy prawni, inżynierowie, ekonomiści i audytorzy, których wiedza i doświadczenie pozwalają proponować przemyślane i sprawdzone rozwiązania. Szerokie spektrum doświadczonych ekspertów oraz kompilacja wiedzy z różnych dziedzin umożliwia całościowe spojrzenie na problem, a w efekcie jego kompleksowe rozwiązanie.