Zespół REFUNDA składa się z doświadczonych profesjonalistów posiadających wiedzę i wieloletnią praktykę.

Główny trzon zespołu REFUNDA tworzą specjaliści – inżynierowie, ekonomiści, analitycy finansowi, audytorzy oraz radcowie prawni. Wszyscy posiadają wyższe wykształcenie kierunkowe, a wybrani – stosowne, wymagane prawem uprawnienia państwowe.

Porozmawiajmy o celach i problemach na Twoim obszarze działania


tel: 71 371 79 90  w godz. 8.00-16.00
kom. 793 992 996 w godz. 8.00-16.00
email: kontakt(at)refunda.pl

Skontaktuj się z nami

O Nas

Do każdego zlecenia i większego projektu przydzielany jest konkretny zespół specjalistów w danej dziedzinie zapewniający rzetelną, staranną i terminową pracę na rzecz Klienta. Nad sprawną realizacją poszczególnych zleceń czuwają bezpośrednio członkowie zarządu spółki lub przydzieleni menedżerowie funkcyjni, a nad bieżącym przebiegiem prac – wyznaczeni koordynatorzy. Wszyscy posiadają doświadczenie w zarządzaniu zleceniami, w tym także dużymi projektami.

Zespół REFUNDA, w obsłudze poszczególnych zleceń, wspierany jest pod kątem prawnym i podatkowym przez MDS Kancelaria, która należy do grupy REFUNDA.

To wszystko pozwala nam oferować swoim Klientom kompleksowe, przemyślane i sprawdzone rozwiązania oraz zapewniać wysoką jakość wykonywanych prac z dochowaniem ustalonych terminów. Potwierdzają to liczne referencje od Klientów z całej Polski.