O firmie

REFUNDA Sp. z o.o. to firma z Wrocławia, która od lat z powodzeniem świadczy profesjonalne usługi doradcze zarówno dla sektora publicznego, jak i prywatnego na terenie całej Polski.

REFUNDA to doświadczony zespół specjalistów – inżynierów, ekonomistów, audytorów i radców prawnych, których wiedza i praktyka pozwala proponować przemyślane i sprawdzone rozwiązania.

REFUNDA to blisko 300 zrealizowanych projektów doradczych dla Klientów z całej Polski, w tym między innymi dla jednostek samorządu terytorialnego oraz spółek komunalnych.

REFUNDA w obsłudze zleceń jest wspierana prawnie i podatkowo przez MDS Kancelarię, która należy do grupy REFUNDA.

REFUNDA jest aktywnym członkiem Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej oraz Krajowej Izby Gospodarki Odpadami.

REFUNDA posiada ekspertów, których artykuły merytoryczne są publikowane między innymi w Biuletynie Komunikacji Miejskiej IGKM, w tygodniku samorządu terytorialnego Wspólnota, a także w Przeglądzie Komunalnym.

REFUNDA działa na terenie całego kraju i posiada liczne referencje z wykonanych prac, w tym m.in. z Warszawy, Wrocławia, Gdańska, Poznania, Łodzi, Szczecina, Katowic, Grudziądza, Bydgoszczy, Radomia, Bielska-Białej, Płocka, Opola, Mielca, Raciborza, Inowrocławia, Kalisza, Ostrowa Wielkopolskiego, Włocławka, Gniezna, Zamościa, Jaworzna, Jeleniej Góry, Bolesławca, Jastrzębia-Zdroju, Suwałk i wielu innych miastach.

Zapraszamy do współpracy!
Zespół REFUNDA

  • DOŚWIADCZENIE

    Zespół ekspertów REFUNDA posiada bogate doświadczenie w dziedzinie transportu zbiorowego, gospodarki komunalnej, pomocy publicznej, funduszy europejskich, Partnerstwa Publiczno-Prywatnego i wielu innych. Zespół ten zrealizował ponad 200 projektów doradczych z terenu całej Polski między innymi dla Jednostek Samorządu Terytorialnego i spółek komunalnych.

  • WIEDZA

    Wykształcenie i wiedza to najważniejsza wartość zespołu REFUNDA. Trafne i przemyślane rozwiązania proponowane przez zespół REFUNDA są wynikiem wiedzy akademickiej ale i przede wszystkim – wiedzy rynkowej – zdobytej na przestrzeni wielu lat działania w branży. Wiedza stanowi przewagę konkurencyjną oraz jest głównym czynnikiem sukcesu i rozwoju zespołu REFUNDA.

  • KOMPLEKSOWOŚĆ

    W skład zespołu REFUNDA wchodzą radcy prawni, inżynierowie, ekonomiści i audytorzy których wiedza i doświadczenie pozwala proponować przemyślane i sprawdzone rozwiązania. Szerokie spektrum doświadczonych ekspertów oraz kompilacja wiedzy z różnych dziedzin umożliwia całościowe spojrzenie na problem a w efekcie jego kompleksowe rozwiązanie.

[contact-form-7 id="4" title="Formularz kontaktowy"]