O firmie

REFUNDA Sp. z o.o. to firma z Wrocławia, która od lat świadczy profesjonalne usługi doradcze z powodzeniem zarówno dla sektora publicznego, jak i prywatnego.

REFUNDA to doświadczony zespół specjalistów – inżynierów, ekonomistów, audytorów i radców prawnych, których wiedza i praktyka pozwala proponować przemyślane i sprawdzone rozwiązania.

REFUNDA to ponad 200 projektów doradczych dla Klientów z całej Polski, w tym między innymi dla jednostek samorządu terytorialnego oraz spółek komunalnych.

REFUNDA w obsłudze zleceń jest wspierana prawnie i podatkowo przez MDS Kancelarię, która należy do grupy REFUNDA.

REFUNDA jest aktywnym członkiem Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej, a artykuły merytoryczne jej ekspertów są publikowane między innymi w Biuletynie Komunikacji Miejskiej IGKM, w tygodniku samorządu terytorialnego Wspólnota, a także w Przeglądzie Komunalnym.

REFUNDA działa na terenie całego kraju i posiada liczne referencje z wykonanych prac, w tym m.in. z Warszawy, Wrocławia, Gdańska, Poznania, Łodzi, Szczecina, Katowic, Grudziądza, Bydgoszczy, Radomia, Bielska-Białej, Płocka, Opola, Mielca, Raciborza, Inowrocławia, Kalisza, Ostrowa Wielkopolskiego, Włocławka, Gniezna, Zamościa, Jaworzna, Jeleniej Góry, Bolesławca, Jastrzębia-Zdroju, Suwałk i wielu innych miastach.

Zapraszamy do współpracy!
Zespół REFUNDA

  • DOŚWIADCZENIE

    Zespół ekspertów REFUNDA posiada bogate doświadczenie w dziedzinie transportu zbiorowego, gospodarki komunalnej, pomocy publicznej, funduszy europejskich, Partnerstwa Publiczno-Prywatnego i wielu innych. Zespół ten zrealizował ponad 200 projektów doradczych z terenu całej Polski między innymi dla Jednostek Samorządu Terytorialnego i spółek komunalnych.

  • WIEDZA

    Wykształcenie i wiedza to najważniejsza wartość zespołu REFUNDA. Trafne i przemyślane rozwiązania proponowane przez zespół REFUNDA są wynikiem wiedzy akademickiej ale i przede wszystkim – wiedzy rynkowej – zdobytej na przestrzeni wielu lat działania w branży. Wiedza stanowi przewagę konkurencyjną oraz jest głównym czynnikiem sukcesu i rozwoju zespołu REFUNDA.

  • KOMPLEKSOWOŚĆ

    W skład zespołu REFUNDA wchodzą radcy prawni, inżynierowie, ekonomiści i audytorzy których wiedza i doświadczenie pozwala proponować przemyślane i sprawdzone rozwiązania. Szerokie spektrum doświadczonych ekspertów oraz kompilacja wiedzy z różnych dziedzin umożliwia całościowe spojrzenie na problem a w efekcie jego kompleksowe rozwiązanie.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe